KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725282
nr 1372 5282
Börje Eriksson, Töreboda. Skog. Signerad. Olja på duk, 32x40cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:22:41
100 kr
150 kr